Ardantes Group to polska firma założona w 1992 roku. W 2015 roku początkowa nazwa Mikrotel (po znacznym rozszerzeniu obszaru działania firmy) została zmieniona na Ardantes Group. Założycielem firmy jest mgr inż. Marek Żabicki.

Ardantes Group świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Firma oferuje usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa budowlanego oraz odbiorów mieszkań, domów i lokali jak również nadzorów budowlanych. Firma świadczy również usługi w zakresie pomiarów elektrycznych takich jak pomiar impedancji pętli zwarcia, rezystancji izolacji, rezystancji uziomów, rezystywności gruntu oraz sprawności działania zabezpieczeń w oparciu o posiadane uprawnienia Urzędu Regulacji Energetyki.

Aktualnie Ardantes Group to zespół doświadczonych inżynierów, projektantów, architektów, wykonawców i specjalistów w branżach związanych z budownictwem, energetyką, fotowoltaiką, chłodnictwem, automatyką, wentylacją, klimatyzacją. W ramach Ardantes Group skupiamy również niezależnych przedstawicieli wielu różnych wolnych zawodów. To pozwala nam na oferowanie naszym Klientom wszelkich usług z gwarancją, że będą one wykonane przez specjalistów najwyższej klasy. Naszą dewizą jest świadczenie zadowolenia klienta niezależnie od jego potrzeb.

Współpracując a Ardantes Group możesz czuć się bezpiecznie. Firma posiada ubezpieczenie OC w zakresie wykonywanej działalności na sumę 500.000zł.

Zapraszamy do współpracy.

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com