Ardantes Group to polska firma działająca w obszarze pośrednictwa w obrocie i zarządzaniu nieruchomościami oraz w obszarze budownictwa i pomiarów instalacji elektrycznych.

Ardantes Group świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Firma oferuje usługi w zakresie odbiorów mieszkań, domów i lokali jak również nadzorów budowlanych. Firma świadczy również usługi w zakresie pomiarów elektrycznych takich jak pomiar impedancji pętli zwarcia, rezystancji izolacji, rezystancji uziomów, rezystywności gruntu oraz sprawności działania zabezpieczeń w oparciu o posiadane uprawnienia Urzędu Regulacji Energetyki.

Aktualnie Ardantes Group to zespół doświadczonych inżynierów, projektantów, architektów, wykonawców i specjalistów w branżach związanych z budownictwem, energetyką, fotowoltaiką, chłodnictwem, automatyką, wentylacją, klimatyzacją. W ramach Ardantes Group skupiamy również niezależnych przedstawicieli wielu różnych wolnych zawodów. To pozwala nam na oferowanie naszym Klientom wszelkich usług z gwarancją, że będą one wykonane przez specjalistów najwyższej klasy. Naszą dewizą jest świadczenie zadowolenia klienta niezależnie od jego potrzeb.

Współpracując z Ardantes Group możesz czuć się bezpiecznie. Firma posiada ubezpieczenie OC:
- w zakresie wykonywanej działalności na sumę 500.000zł
- w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami na sumę 50.000 Euro
- w zakresie zarządzania nieruchomościami na sumę 50.000 Euro

Zapraszamy do współpracy.

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com