Drukuj

Dekarz - monter instalacji fotowoltaicznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy monterów-dekarzy gotowych na podjęcie długoterminowej pracy/współpracy w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

1. Zadania:

2. Wymagania

3. Oferujemy:

Forma zatrudnienia: pełny etat, zlecenie lub współpraca (własna działalność gospodarcza).

Nie oczekujemy pracy w weekendy i święta.

Nie zatrudniamy „na czarno”.

Poszukujemy również elektryków z uprawnieniami elektrycznymi SEP "E" i "D" 1kV + kontrolno pomiarowe.

Jesteśmy gotowi do współpracy z całymi trzyosobowymi ekipami montażowymi.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ardantes Group Marek Żabicki z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ardantes Group moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ardantes Group Marek Żabicki z siedzibą w Warszawie, ul. Wąwozowa 9/36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.